ایمیل:

 

رمز عبور:

 

   

رمز عبور را فراموش کرده ام!

 

 

 
 
   
 
عضویت در سایت تصاویر سریع و رایگان است. از شما دعوت مي كنيم كه هم اكنون به جمع اعضاء تصاوير بپيونديد!
 

 
 
   
 
پس از عضویت در سایت شما می توانید با ورود به قسمت اعضاء از امکانات زیر استفاده کنید: جستجوی پیشرفته بر حسب موضوع مشاهده پیش نمایش و ابعاد تصاویر، دانلود نسخه آزمایشی تصاویر، خرید و دانلود تصاویر به صورت آنلاین، دانلود تصاویر نمونه بصورت رایگان و ...  
 
 
 
   
 
برای خرید تصاویر ابتدا باید اعتبار خریداری کنید، خريد اعتبار از طريق سيستم کارت به کارت شتاب يا واريز نقدي امکان پذیر می باشد .نحوه خرید اعتبار در قسمت اعضاء بطور کامل توضیح داده شده است.
 
 
 
   
 
با استفاده از اعتباری که خریداری نموده اید می توانید به طور مستقیم نسبت به خرید و دانلود تصاویر مورد نظرتان از سایت اقدام نمایید. تصاویری که خریداری می کنید بلافاصله از سایت قابل دانلود می باشند و هر زمان که تمایل داشتید می توانید آنها را مجدداً بدون پرداخت هزینه اضافی دانلود کنید.
 
 
 
 
 
    از دوستانی که موضوع تصاویر مورد نظر خود را برای ما ارسال میکنند تقاضا میشود از طریق سیستم جستجوی سایت به جستجوی موضوع دلخواه اقدام کنند زیرا به اینگونه تماسها پاسخی داده نخواهد شد.

    لطفا در صورت مشاهده هر گونه اشکال در عملکرد سایت، ما را مطلع سازید تا در اسرع وقت نسبت به بازبینی و رفع مسئله اقدامات لازم صورت گیرد. 

    در صورت بروز هرگونه نقص در فرایند خرید و یا عملکرد سرویسهای مربوط به اعضاء، حتی الامکان آن را بصورت دقیق و واضح شرح داده و مشخصات عضویت از جمله نام و آدرس پست الکترونیک خود را ذکر کنید تا بتوانیم هرچه سریعتر نسبت به برطرف کردن مشکل اقدام کنیم.

    به بسیاری از سئوالات ابتدایی که در مورد نحوه عملکرد قسمت های مختلف سایت وجود دارد در صفحه سئوالات متداول پاسخ داده شده، پیشنهاد می کنیم قبل از ارسال سئوالتان از طریق این صفحه، ابتدا سئوالات متداول را مطالعه فرمایید.

    در تصاویر ما همیشه منتظر خواندن نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما هستیم.

 
 
   

نام و نام  خانوادگی:

*
پست الکترونیک: *
شماره تماس:
موضوع: *
توضیحات: *
   * پرکردن قسمت هایی که با ستاره مشخص شده اند لازم میباشد.
 
 

 

 
 
 
 
 
 

Copyright tasaveer.com | Contact Us